CUCINESSE

Ana Sayfa / CUCINESSE

CUCINESSE

Cucinesse'nin hikayesi 1979 yılında İtalya'nın Marche bölgesinde Sergio Pazzaglia'nın ürünün kalitesine, bölgeye ve insanlarına odaklanan el yapımı mutfaklar yaratma hayaliyle başladı.

Bu nedenle Cucinesse, mobilyaların tasarım süreçlerinin, üretiminin ve paketlenmesinin ilgili aşamalarının İtalya'da yapıldığını resmi olarak onaylayan COSMOB Qualitas Praemium - İtalyan menşeli mobilya sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

Cucinesse'ye göre kalite, benzersiz, detaylı ve dayanıklı bir ürün üretmek için en iyi malzemeler, yüksek kaliteli donanımlar ve en iyi teknolojik ortaklık yoluyla tedarikçileri seçme yeteneğidir.

Cucinesse mutfakları sadece görsel olarak çarpıcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda en son teknoloji ve işlevselliği de bünyesinde barındırıyor, Corian® ve Fenix NTM® gibi dayanıklılıkları ve estetik çekicilikleriyle bilinen yenilikçi malzemeler kullanılır. Cucinesse FSC sertifikalı ahşap kullanır ve çevresel etkilerini en aza indirmek için çevre dostu uygulamaları hayata geçirir. Sürdürülebilirliğe olan bu bağlılık, hem lükse hem de çevresel sorumluluğa değer veren ev sahiplerinde yankı buluyor.

Genel olarak Cucinesse, lüks İtalyan mutfak dolaplarının öncü üreticilerinden biri olarak öne çıkıyor. Geleneksel işçilik, çağdaş tasarım ve teknolojik gelişmelerin birleşimi, onları benzersiz ve işlevsel bir mutfak deneyimi arayan seçici ev sahipleri için popüler bir seçim haline getiriyor.

MÜKEMMELLİĞİN SEMBOLÜ

Cucinesse, 1979'da İtalya'nın Marche bölgesinde Sergio Pazzaglia tarafından kuruldu ve el yapımı mutfaklarla başladı. Mobilyaların tasarımından üretimine kadar her aşama İtalya'da gerçekleştirilir.

FONKSİYONELLİĞİN UYUMU

Cucinesse mutfakları, sadece görsel açıdan çarpıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda en son teknoloji ve işlevselliği de içerir. Marka, dayanıklı malzemeler kullanır ve çevre dostu uygulamaları benimser.
TÜMÜ
/
Mutfak Dolapları

YARATICI MALZEME KULLANIMI

Yenilikçi malzemeleri kullanarak dayanıklılık ve estetik çekicilik arasında mükemmel bir denge sağlar.

SINIR TANIMAYAN TASARIM

Akıllı depolama çözümleri ve kullanışlı düzenlemeler, mutfak deneyimini mükemmelleştirir.

LÜKS VE YENİLİK

Son teknoloji ve estetik açıdan çarpıcı tasarımlar, markayı öne çıkarır.

DOĞAL TAŞ OCAKLARINDAN ÜSTÜN KALİTEYLE İYİLEŞTİRME

KEŞFEDİN

PROFESYONELLİK

Uzman Ellerden Uygulama: Deneyimli ekibimizle projeleriniz için en iyi çözümleri sağlıyoruz.

TUTKU

İçten gelen bir tutkuyla, projelerinizde mükemmel sonuçlar elde etmeniz için buradayız.

ESTETİK

İnce Detaylar, Büyük Etki: Tasarımlarımızla mekanlarınıza estetik bir dokunuş katıyoruz.

ÇEŞİTLİLİK

Farklılıkta Zenginlik: Geniş ürün yelpazemizle her ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜMLER

Sizin İçin Tasarlandı: Projelerinizi düşünerek, müşteri memnuniyetine odaklı çözümler sunuyoruz.

KALİTE

Kalitede Sınır Tanımıyoruz: Dünya standartlarında, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünlerimizle tanışın.
DİĞER MARKALAR